Certifikát pražení a degustace primo coffee
Certifikát od keře až k espressu primo coffee
Certifikát káva Říčanského podhrabí primo coffee

 

O nás, o Primocoffee...

Založeno 2010

Naše cíle jsou velice prosté nikoli však snadné - nabízet zákazníkům chutnou, kvalitní a především čerstvě praženou kávu ze všech koutů světa.

S kávou to není stejné jako s vínem - čím starší, tím lepší. Ba právě naopak. Již první šálek kvalitní a čerstvě pražené kávy Vás ohromí nejen lahodnou chutí, ale i smyslnou vůní.

ANO, NAŠE KÁVA VONÍ! PŘESVĚDČTE SE SAMI...

Jsme dost možná jedna z nejmenších pražíren kávy. Od počátku jsme neměli ambice těch velkých. Jdeme stále svou vlastní cestou a na 1. místo stavíme především kvalitu před kvantitou. Z této priority vznikl i náš název - Primo = První.

Podstatnými kroky k zajištění té nejvyšší kvality jsou:
1) Pečlivý výběr kvalitní zelené kávy
2) Oddělené pražení každé odrůdy a až následná kompozice originálních směsí
3) V celém procesu pražení a balení je káva několikrát ručně kontrolována, přičemž jsou vadná zrna a případné nečistoty odstraněny. Právě tuto kontrolu lze zajistit jen do určitého objemu produkce.

Myšlenka vzniku naší společnosti vzešla z několikaletých zkušeností a především z narůstající lásky k tomuto prastarému nápoji. Jsme v úzkém a velice přátelském vztahu s mnoha úžasnými lidmi, pohybujícími se okolo kávy. Někteří celý svůj život.

Velmi nám záleží na osobním vztahu s našimi obchodními partnery a jsme proto připraveni řešit jejich individuální přání.

Rádi bychom, aby se káva pila opět tak jako kdysi, v útulných a voňavých kavárnách či cukrárnách, kde je personál milý, vlídný a kam se budou zákazníci rádi vracet.

Věříme, že v dnešní uspěchané době bude stále více "fajnšmekrů" vyhledávat klidnou atmosféru menšího rodinného podniku před hlučnými nálevnami nebo hypermarkety.

Káva je úžasný fenomén, který je součástí našeho každodenního života. Až příliš často je však připravována nekvalitně a z nekvalitních surovin. Kdopak z Vás ví, že až 95% kávy na našem trhu je káva stará a hluboko za svým zenitem?

Buďte si jisti, že připravíte-li kávu správně a z čerstvých zrn, nebudou Vás trápit žádné zažívací potíže.

A propadnete-li lahodné kávě natolik, že ji budete chtít mít vždy na dosah, rádi Vám pomůžeme s výběrem vhodného kávovaru domů nebo Vaší kanceláře.

 

Pražírna kávy Primocoffee